KONFERENCJA 

ZALOGUJ SWOJE DZIECKO DO ŻYCIA

7 SPOSOBÓW NA SKUTECZNE WYCHOWANIE DZIECKA

21 października
godz. 10:00 – 14:00
Andersia Hotel, Plac Andersa 3,
61-894 Poznań

Dowiedz się więcejRejestracja

PRELEGENCI

Bogna Białecka

prezes Fundacji Edukacji Zdrowotnej i Psychoterapii. Psycholog, autorka licznych programów profilaktyki zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży, profilaktyki uzależnień cyfrowych oraz publikacji w tym zakresie. Redaktor czasopisma „Wychowujmy” wydawanego przez ORE. Autorka szeregu poradników dotyczących wychowania i relacji, redaktor portalu dla młodzieży pytam.edu.pl oraz portalu dla rodziców rodzice.co. W roku 2022 odznaczona Odznaką Honorową Rzecznika Praw Dziecka oraz Srebrnym Krzyżem Zasługi, za badania i edukację w zakresie zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży w Polsce.

Aleksandra Gil

certyfikowany trener profilaktyki zdrowia psychicznego, wiceprezes Fundacji Edukacji Zdrowotnej i Psychoterapii. Autor warsztatów profilaktycznych związanych z uzależnieniem od nowoczesnych technologii, a także artykułów z dziedziny wychowania i zdrowego rozwoju psycho-fizycznego, koordynator projektów edukacyjno-badawczych, ekspert m.in. kampanii "Chroń dziecko, bo kochasz". Redaktor portalu dla rodziców rodzice.co. W roku 2022 odznaczona Brązowym Krzyżem Zasługi za badania i edukację w zakresie zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży w Polsce.

Dr Aleksandra Kroll

psycholog, logopeda i polonista. Pracownik naukowy Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego. Praktyk.Interesuje się neuropsychologią, psychologią rozwoju oraz kliniczną, zwłaszcza w zakresie badania relacji, procesów kognitywnych i językowych. Autorka oraz współautorka artykułów i książek. Pasjonatka rodzinnego muzykowania, wycieczek oraz wartościowych spotkań.

Małgorzata Leśniewska

Psycholog, absolwentka Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu, specjalista psychoterapii uzależnień certyfikowany przez Krajowe Biuro ds. Przeciwdziałania Narkomanii.

Psycholog, psychoterapeuta w Ośrodku Pomocy Psychologicznej SPCh w Poznaniu. Współpracownik dydaktyczny Uniwersytetu SWPS.

Aktualnie staram się o uzyskanie tytułu specjalisty psychologa klinicznego, szkolenie teoretyczne ukończyłam przy Szpitalu Klinicznym UM im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu.

Od dziesięciu lat pracuję jako psychoterapeuta dorosłych i młodzieży. Pomagam pacjentom zmagać się z lękiem, zaburzeniami nastroju, trudnościami w relacjach oraz w powrocie do zdrowia po kryzysach psychicznych. Nieodmiennie pozostaje mi bliska tematyka uzależnień, prowadzę psychoterapię osób uzależnionych fizycznie bądź behawioralnie. Wspieram w budowaniu zdrowia psychicznego osoby pochodzące z rodzin dysfunkcyjnych lub alkoholowych (DDA) a także osoby współuzależnione. Prowadzę terapię indywidualną i grupową.

HARMONOGRAM

 • 9:30 – 10:00 – rejestracja uczestników
 • Godz. 10:00 – oficjalne rozpoczęcie konferencji
 • 10:15 – 10:45 Bogna Białecka, psycholog, prezes Fundacji Edukacji Zdrowotnej i Psychoterapii
  „Jak rodzic może pomóc dzieciom w zachowaniu zdrowia psychicznego
  - generalne zasady profilaktyki zdrowia psychicznego
  - co może zrobić dla dziecka dotkniętego depresją”
 • 10:45 – 11:15 Małgorzata Leśniewska, psychoterapuetka
   "Rozpoznanie psychologiczne, a leczenie. Dla kogo pomoc, dla kogo wsparcie?"
 • 11:15 – 11:45 przerwa kawowa
 • 11:45 – 12:15 Aleksandra Kroll, psycholog,
  „Dobre relacje jako źródło siły. 7 sposobów na skuteczne wychowanie dziecka”
 • 12:15 – 12:45 Aleksandra Gil, certyfikowany trener profilaktyki zdrowia psychicznego,
   „Rodzicu zadbaj o siebie - dlaczego i jak dbać o swoje zdrowie psychiczne, szczególnie w sytuacjach trudnych”
 • 12:45 – 13:30 panel dyskusyjny
 • Zakończenie

WSTĘP WOLNY!

ZAPISZ SIĘ NA WYDARZENIE

Rejestracja